28 července, 2021

Dostupnější bydlení a otevřený realitní trh. Stáváme se součástí skupiny EHS.

Mottem společnosti Tvůj Správce je „Pronájem bez starostí.“, v rámci kterého působíme jako spolehlivý partner pro nájemní bydlení a poskytujeme profesionální servis majitelům nájemních bytů a nemovitostí v Praze i zájemcům o bydlení.

Tento servis neustále zlepšujeme, rozšiřujeme naše působení v Praze a dále se chceme rozšířit i dále do České republiky a postupně i na celoevropský trh. I proto se firma Tvůj Správce stala součástí holdingu EHS, který má za cíl hledání dostupnějších cest pro bydlení a zajištění otevřeného realitního trhu pro majitele nemovitostí i zájemce o bydlení. V rámci holdingu na této vizi spolupracuje ještě se společnostmi Bezrealitky, Maxima reality a Českým nemovitostním trustem, které dohromady zajišťují komplexní služby v oblasti nemovitostí a vzájemně se tak doplňují ve svých činnostech.

Ing. Michal Rambousek, náš jednatel a generální ředitel společnosti, začlenění společnosti do holdingu připisuje zásluhu několikaletému úsilí nejen sebe, ale celého svého týmu a chce se podílet zejména na prosazování společné vize skupiny v Česku, ale i v zahraničí a k celé akvizici jeho společnosti má jasný postoj:

„Ve firmě Tvůj správce, kterou jsem před 4 lety založil, pracuji se skvělým týmem lidí na poskytování těch nejlepších služeb v oblasti nájemního bydlení majitelům bytů a následně i podnájemníkům.

Po několikaletém snažení můžu s hrdostí oznámit, že v rámci nově vzniklého partnerství se společností Bezrealitky, Maxima reality a Českým nemovitostním trustem pod nově vzniklým holdingem EHS budeme moci růst a zlepšovat naše služby mnohem rychleji a ve větší míře než doteď. Naše motto „Pronájem bez starostí.“, kterému podřizujeme všechny aktivity, tak zanedlouho bude znít nejen v Praze, kde již v řádu několika měsíců chceme být jedničkou na trhu, ale brzy i v celé České republice.

Chtěl bych poděkovat za neúnavnou a profesionální práci lidem v mém týmu, bez kterých by tohle celé nebylo možné, a z nichž někteří pracují na růstu společnosti již několik let a mají na tomto úspěchu celé firmy lví podíl. Zároveň děkuji našim klientům za jejich důvěru a jsem si jistý, že výhody plynoucí z této spolupráce brzy pocítí i oni především z hlediska stále zvyšující se kvality poskytovaných služeb.

Nově vzniklá skupina EHS, European housing services, integruje společnosti poskytující služby v oblasti nemovitostí a Tvůj Správce tak svými službami perfektně zapadá do stávajícího portfolia skupiny. Spojují nás ale nejen nemovitosti a synergický efekt našich společností, ale hlavně společná vize hledání dostupnějších cest pro bydlení a zajištění otevřeného realitního trhu pro majitele nemovitostí i zájemce o bydlení

A já jsem moc rád, že můžeme být součástí této vize a podílet se na jejím budování a prosazování nejen v Česku, ale do budoucna i v zahraničí.“

Vize naší společnosti je v souladu s vizí celého holdingu EHS a my se tak nadále budeme snažit poskytovat ty nejkvalitnější služby majitelům nemovitostí i zájemcům o bydlení postavené na transparentnosti, spolehlivosti a důvěře. Naše účast v tomto holdingu jen posiluje schopnost těchto cílů dosáhnout a poskytovat profesionální služby s lidským přístupem.

NEZÁVAZNĚ POPTAT