Poupětova, Praha 7

Představení projektu

Dvoupatrový byt o velikosti 40 m2 jsme převzali do služby Garance nájmu. Provedli jsme menší rekonstrukci a byt vymalovali. Následně jsme byt vybavili útulným nábytkem a zajistili dlouhodobého nájemníka.

Majitel každý měsíc obdrží nájemné bez starostí!

Původní stav

Byt o dispozici 1+1 byl v horším stavu, vyžadoval čištění, odstranění plísní a vymalování.
Při dešti zde nastával problém s vytékáním WC a koupelny. Toto jsme konstrukčně vyřešili a přepracovali.

Vzhledem k dispozicím bytu, jeho umístění v přízemí a velikosti obytného pokoje 24 m2, je ideální pro jednotlivce nebo pár.
Úměrně s tím je potřeba také nastavit tržní cenu a návratnost nutných investic.

Záměr

Záměrem bylo s nízkými náklady provést rekonstrukci a byt kvalitně vybavit pro dlouhodobý pronájem. V tomto případě bylo vše realizováno pro využití služby Garantovaný nájem, kdy majitel pravidelně obdrží nájemné bez ohledu na obsazenost bytu.

Rekonstrukce

V bytě proběhlo kompletní odstranění plísní, vyčištění a vymalování. V souvislosti s problémy při dešti bylo nutné navrhnout a realizovat řešení odtoků tak, aby voda neprotékala do koupelny ani na WC. Posléze jsme zakoupili nový nábytek a provedli kompletní montáž.

Rekonstrukce bytu od převzetí do pronajmutí trvala necelý 1 měsíc.
Celkové náklady na rekonstrukci: 30 000 Kč

Pronájem bytu

Kvalitní profesionální video dokumentace a inzerování bytu pomohly najít vhodného nájemníka.

Nájemník

  • Dlouhodobý pronájem
  • Slušný nájemník se stabilními příjmy
  • Bezproblémové jednání a zacházení s bytem

Videoprohlídka:

Výsledek

Dlouhodobě využívaný a udržovaný byt s garancí stabilního příjmu pro majitele bez jakýchkoliv starostí.

Majitel každý měsíc získá stabilní a zajištěný příjem. V tomto případě se nejedná o maximalizaci výnosu, ale dlouhodobou jistotu a stabilitu.

Ukázka bytu

Jak spolupráce probíhala?

S majitelem jsme šli na prohlídku bytu, kde nám sdělil své potřeby a požadavky. Domluvili jsme se, co se od nás očekává a jaké jsou jeho představy. Byt jsme si prošli, zkontrolovali, zapsali si nedostatky a dohodli jsme se, jak budeme nadále postupovat. V tomto případě majitel hradil rekonstrukci, která zůstává součástí bytu. My jsme se postarali o vybavení nábytkem.

Samotnou rekonstrukci a následné obsazení nájemníkem jsme zařídili bez potřeby účasti majitele. S majitelem bytu máme podepsanou nájemní smlouvu, díky které obdrží nájemné pravidelně bez starostí. Nájemné tak není ovlivněno obsazeností bytu a příjem majitele je naprosto stabilní. S nájemníky je samozřejmě podepsána standardní podnájemní smlouva se všemi náležitostmi.

Zajímá vás, kolik může váš byt měsíčně vydělávat?

Ocenit nemovitost