Služby

Správa nemovitosti

Přináší potenciál většího zisku.

Garance nájmu

Nabízí vám větší jistotu a stabilitu.

Výhody našich služeb

Pro vysvětlení hlavních rozdílů jsme pro vás připravili jednoduchý přehled. Můžete si sami zvolit, zda vám vyhovuje více či méně konzervativní přístup k pronájmu nemovitostí.

Obsazení nemovitostiPříjmy
Správa nemovitosti96% a víceVyšší, nezajištěné
Garance nájmu100%Vždy zajištěné
Správa nemovitosti

Správa nemovitosti

Tato služba je určena pro majitele nemovitostí, kteří chtějí maximálně využít svých možností. Jako správce nemovitosti hledáme ideální nájemníky, řešíme nepříjemnosti a pomáháme vám pronajmout byt za více, než byste zvládli sami. Také optimalizujeme náklady, čímž zvyšujeme zisk na maximum. V případě neuhrazeného nájemného se postaráme o nápravu. Díky ověřeným procesům snižujeme riziko na naprosté minimum a doporučujeme pouze spolehlivé nájemníky.

Garance nájmu

Garance nájmu

Stěžejní a velmi oblíbená dlouhodobá služba z našeho portfolia vám dává jistotu stabilního příjmu. V případě Garance nájmu si od vás dlouhodobě pronajmeme byt a v daný termín vždy obdržíte peníze na účet přímo od nás. Na základě smlouvy přesně víte kolik dostanete, a že peníze dorazí každý měsíc včas na účet. Díky tomu se nemusíte o nic starat a užíváte si poklidný pronájem bez starostí.

Co vše umíme?

Zajištění nájemníků

Díky široké databázi nájemníků jsme schopni rychle dodat kvalitní a prověřené nájemníky. V případě ukončení nájmu jsme operativně schopni ve velmi krátké době najít nájemníky další. Díky tomu je byt obsazený a vy nepřicházíte o peníze!

Finanční správa

Včas zajistíme výběr nájemného, ale i nezbytné platby. Postaráme se také o neuhrazené nájemné. Nemusíte nic řešit, pouze inkasujete peníze, které pravidelně chodí na účet.

Technická správa

Žádný byt není bezúdržbový, a proto se staráme. Závady opravujeme, byty rekonstruujeme a hlavně udržujeme. Umíme váš byt nejen optimalizovat pro maximální možný zisk, ale také dále opravovat a průběžně udržovat.

Optimalizace výdajů

Umíme pro vás zajistit finanční výhody, které ještě zvýší váš zisk. Šikovnou optimalizací a využíváním služeb za lepších podmínek dokážeme podstatně zvýhodnit všechny typy energií a služeb. Optimalizujeme pro vás!

Zajímá vás kolik může váš byt měsíčně vydělávat?

Nabídnout nemovitost