Služby

Správa nemovitosti

Přináší potenciál většího zisku.

Garance nájmu

Nabízí vám větší jistotu a stabilitu.

Výhody našich služeb

Pro vysvětlení hlavních rozdílů jsme pro vás připravili jednoduchý přehled. Můžete si sami zvolit, zda vám vyhovuje více či méně konzervativní přístup k pronájmu nemovitostí.

Obsazení nemovitostiPříjmy
Správa nemovitosti96% a víceVyšší, nezajištěné
Garance nájmu100%Vždy zajištěné
Správa nemovitosti

Správa nemovitosti

Tato služba je určena pro majitele nemovitostí, kteří chtějí maximálně využít svých možností. Jako správce nemovitosti hledáme ideální nájemníky, řešíme nepříjemnosti a pomáháme vám pronajmout byt za více, než byste zvládli sami. Také optimalizujeme náklady, čímž zvyšujeme zisk na maximum. V případě neuhrazeného nájemného se postaráme o nápravu. Díky ověřeným procesům snižujeme riziko na naprosté minimum a doporučujeme pouze spolehlivé nájemníky.

Garance nájmu

Garance nájmu

Stěžejní a velmi oblíbená dlouhodobá služba z našeho portfolia vám dává jistotu stabilního příjmu. V případě Garance nájmu si od vás dlouhodobě pronajmeme byt a v daný termín vždy obdržíte peníze na účet přímo od nás. Na základě smlouvy přesně víte kolik dostanete, a že peníze dorazí každý měsíc včas na účet. Díky tomu se nemusíte o nic starat a užíváte si poklidný pronájem bez starostí.

Zajímá vás kolik můžete měsíčně vydělávat?

Ocenit nemovitost

Co vše umíme?

Zajištění nájemníků

Díky široké databázi nájemníků jsme schopni rychle dodat kvalitní a prověřené nájemníky. V případě ukončení nájmu jsme operativně schopni ve velmi krátké době najít nájemníky další. Díky tomu je byt obsazený a vy nepřicházíte o peníze!

Finanční správa

Včas zajistíme výběr nájemného, ale i nezbytné platby. Postaráme se také o neuhrazené nájemné. Nemusíte nic řešit, pouze inkasujete peníze, které pravidelně chodí na účet.

Technická správa

Žádný byt není bezúdržbový, a proto se staráme. Závady opravujeme, byty rekonstruujeme a hlavně udržujeme. Umíme váš byt nejen optimalizovat pro maximální možný zisk, ale také dále opravovat a průběžně udržovat.

Optimalizace výdajů

Umíme pro vás zajistit finanční výhody, které ještě zvýší váš zisk. Šikovnou optimalizací a využíváním služeb za lepších podmínek dokážeme podstatně zvýhodnit všechny typy energií a služeb. Optimalizujeme pro vás!

Porovnání služeb

Správa nemovitosti je cílena na maximální zisk při obsazeném bytu. Oproti tomu Garance nájmu zajistí příjem i v případě, že váš byt není obydlený nebo nájemník neuhradil platbu.


U služby Správa nemovitosti vám za provizi pomáháme maximalizovat zisk z daného prostoru pomocí níže uvedených nástrojů. Díky tomu vám nájemníci platí stejně, ale vyděláte více.

Při Garanci nájmu se však sami stáváme nájemníkem, který vám platí nájemné. Nemusí vás tedy trápit, zda je byt obsazený, my budeme dohodnutou částku platit každý měsíc včas.

Zajímá vás kolik může váš byt měsíčně vydělávat?

Ocenit nemovitost