Spolupráce

Nabízíme dvě základní služby,
které se liší v míře rizika a možném zisku.

Vaše nemovitost Správa nemovitosti Zvýšíme váš zisk Správa nemovitosti je cílena na maximální zisk při obsazeném bytu. Garance nájmu Platíme vám neustále Garance nájmu zajistí příjem i v případě, že váš byt není obydlený.

Ideální řešení pronájmu nemovitosti

Správa nemovitosti může být složité téma. Není vždy zřejmé, jaké řešení je nejlepší. Někdo preferuje maximální a rychlý zisk, jiný dlouhodobou stabilitu. Proto naše služby pokrývají obě situace. Při rozhovoru s vámi najdeme nejlepší řešení. Poté budete jen vydělávat a užívat si pohodu.

My zajistíme pronájem bez starostí!

Ocenit pronájem

Průběh spolupráce

1. Společná prohlídka

Prohlédneme si spolu nemovitost a vyhodnotíme možnosti v současném stavu. Pokud budete chtít, navrhneme úpravy pro možnost navýšení nájemného.

2. Ideální podmínky

Dohodneme se, která z našich služeb je pro vás ideálním řešením a jaké podmínky vám vyhovují. Spolupráci vždy nastavíme k vaší spokojenosti.

3. Pronájem bytu

Z řady nájemníků vybereme ty nejlepší, zajistíme potřebné smlouvy, postaráme se o předání bytu a vás pouze informujeme o průběhu. Zajistíme pronájem bez starostí.

4. Správa pronájmu

Budeme se starat, aby vše šlo hladce. Zajistíme komunikaci s nájemníky, pravidelné platby i nezbytné opravy. A ještě vyděláte víc než nyní. Užijte si klid a pohodu!

Spokojený klientVáš příjem

Zajímá vás, kolik může váš byt měsíčně vydělávat?

Ocenit nemovitost