Spolupráce

Nabízíme dvě základní služby,
které se liší v míře rizika a možném zisku.

Vaše nemovitost Správa nemovitosti Zvýšíme váš zisk Správa nemovitosti je cílena na maximální zisk při obsazeném bytu. Garance nájmu Platíme vám neustále Garance nájmu zajistí příjem i v případě, že váš byt není obydlený. Spokojený klientVáš příjem

Porovnání služeb

Správa nemovitosti je cílena na maximální zisk při obsazeném bytu. Oproti tomu Garance nájmu zajistí příjem i v případě, že váš byt není obydlený nebo nájemník neuhradil platbu.


U služby Správa nemovitosti vám za provizi pomáháme maximalizovat zisk z daného prostoru pomocí níže uvedených nástrojů. Díky tomu vám nájemníci platí stejně, ale vyděláte více.

Při Garanci nájmu se však sami stáváme nájemníkem, který vám platí nájemné. Nemusí vás tedy trápit, zda je byt obsazený, my budeme dohodnutou částku platit každý měsíc včas.

Co vše umíme?

Zajištění nájemníků

Díky široké databázi nájemníků jsme schopni rychle dodat kvalitní a prověřené nájemníky. V případě ukončení nájmu jsme operativně schopni ve velmi krátké době najít nájemníky další. Díky tomu je byt obsazený a vy nepřicházíte o peníze!

Finanční správa

Včas zajistíme výběr nájemného, ale i nezbytné platby. Postaráme se také o neuhrazené nájemné. Nemusíte tedy nic řešit, pouze inkasujete peníze, které pravidelně chodí na účet.

Technická správa

Žádný byt není bezúdržbový, a proto se staráme. Závady opravujeme, byty rekonstruujeme a hlavně udržujeme. Umíme váš byt nejen optimalizovat pro maximální možný zisk, ale také dále opravovat a průběžně udržovat.

Optimalizace výdajů

Umíme pro vás zajistit finanční výhody, které ještě zvýší váš zisk. Šikovnou optimalizací a využíváním služeb za lepších podmínek dokážeme podstatně zvýhodnit všechny typy energií a služeb.
Za rok vyděláme 13. nájem!

Zajímá vás, kolik může váš byt měsíčně vydělávat?

Nabídnout nemovitost