Vhodné byty k pronájmu

Byty mohou být staré i nové, velké i malé. Zjistěte, které byty
se pronajímají nejlépe. A co ten váš?

Vhodné byty

Byt k pronájmu – velikost, dispozice a výbava

Každý má jiné preference, a tak je možné pronajímat bydlení všech velikostí, tvarů i barev. Nejoblíbenější jsou byty menších dispozic, do kterých se stěhují převážně mladí lidé. Pro rodiny jsou pak zajímavější klasické byty 3+1 a větší. Umíme však pronajímat i byty nad 100 m2, lofty, a dokonce i nebytové prostory.

Pokud chcete nastavit vyšší nájemné, určitě je vhodné byt vybavit. Standardem je dnes kuchyňská linka s lednicí a ideálně také pračka. Více vybavený byt má samozřejmě vyšší hodnotu a nájemníci jsou si toho vědomi. Veškeré vybavení se tak přímo promítá do výše nájemného.

Pronájem bytu v družstevním vlastnictví

I když pronájem družstevních bytů je trochu složitější, umíme se o něj postarat naprosto bez problémů. Víme, co je potřeba zařídit, jak získat souhlas družstva a jak byt obsadit vhodnými nájemníky. Pronájem bez starostí zajistíme i u družstevních bytů.

Výzvy, které nás baví:

  • kompletní činžovní (bytový) dům,
  • správa vily s více byty,
  • více bytů v různých lokalitách,
  • převzetí částečně nebo plně obsazeného bytu,
  • pronájem bytu v rodinném domě,
  • příprava koupě nemovitosti k pronájmu.

Pronájem více bytů a možnosti investice do nemovitostí

Majitelé více bytů nemají čas a potřebu se o nemovitosti starat. Často jsou s námi natolik spokojeni, že nám postupně předají do péče více bytů najednou. Při správě více bytů jsme schopni nabídnout unikátní řešení tak, abychom maximálně navýšili váš zisk. V kombinaci s garancí plateb nájemného s tak jedná o velmi příjemnou možnost investování do nemovitostí.

„Řekněte si o pronájem bez starostí!“

Kolik můj byt vydělá?

Vyplňte formulář a my se vám obratem ozveme s přesnou kalkulací. S námi vyděláte.