Postaráme se o váš byt

Pronajmeme ho a můžeme vám garantovat nájem každý měsíc.

Jak to funguje?

01

Prohlídneme byt

Abychom mohli váš byt správně nacenit a nabídnout vám co nejlepší podmínky, potřebujeme byt vidět. V rámci prohlídky vám také detailně představíme naše služby a zodpovíme všechny dotazy, které byste na nás mohli mít.

Projít nejčastější otázky a odpovědi

Spočítáme nájemné

Pomůžeme vybrat tu nejlepší službu, která vám bude nejlépe vyhovovat při pronájmu bytu. Nejčastěji využívanou službou je garance nájmu a služeb, po celou dobu, kdy je byt obsazený, a to i když podnájemník neplatí nebo platí pozdě. Další z možností je 100% garance placení nájmu a služeb – každý měsíc, bez ohledu na to, zda je byt obsazený nebo prázdný.

02
03

Připravíme byt k pronájmu

Malování, drobné opravy nebo úklid. Nemáte na to čas? Nevadí. To vše vám pomůžeme realizovat v maximální kvalitě, abychom byt mohli pronajmout za co možná nejvyšší cenu. Pokud je to potřeba, provedeme i kompletní renovace.

Pečlivě byt pronajmeme

Klíčový je výběr podnájemníka (bez exekucí, se stabilními příjmy a dobrými referencemi). Pak se postaráme o veškerou administrativu – smlouvy, převody energií, správné pojištění vybavení bytu, protokol předání bytu vč. podrobné fotodokumentace apod. Náš tým myslí na vše.

04
05

Staráme se o váš byt

Naše práce není jenom hledání podnájemníků, ale také pravidelná kontrola a průběžné opravy vašeho bytu. Jde nám o to, aby byt byl v co nejlepší kondici a mohli jsme ho vždy pronajímat za co nejvyšší možnou cenu. Svůj byt máte pod kontrolou i vy díky pravidelným reportům z prohlídek bytu.

Vždy platíme včas a v plné výši

V závislosti na vámi vybrané službě vám garantujeme nájemné a služby – chráníme vás před neplatiči nebo dokonce i před ztrátami, kdy je potřeba do bytu najít nového podnájemníka a byt je tak chvíli prázdný. A 700 majitelů v Praze, Brně, Hradci Králové i Pardubicích vám mohou potvrdit, že platíme vždy včas a přesně, jak jsme se dohodli.

06

Chceme, aby pronajímání bytů bylo co nejjednodušší. Jak to děláme?

 • Garantovaný nájem
 • Převzetí zodpovědnosti
 • Rostoucí příjmy
 • Spolehlivý podnájemník
 • Dlouhodobý podnájem
 • Pravidelné reporty

Stovky majitelů bytů jsou již s
námi spokojeni

Z mého pohledu , jako majitele pronajímané nemovitosti, absolutně profesionální a rychlý a excelentní servis, bezproblémoví nájemníci, včasné platby, výborná spolupráce. Doporučuji.

Karel H.

Majitel bytu

S firmou Tvůj Správce jsme byli velmi spokojeni. Solidní jednání, férová cena, proklientský přístup. Technik pan Wirth se o vše postaral od A do Z, je spolehlivý, drží slovo a nic nebyl problém. Po skončení pronájmu byl byt vrácen v perfektním stavu. Další pronájem budeme po těchto zkušenostech jednoznačně řešit s firmou Tvůj Správce.

Lukáš M.

Majitel bytu

Chci se s Vámi podělit o svoji zkušenost se službou garance nájmu od společnosti TvujSpravce. Sama mám 3letou zkušenost s pronajímáním bytů a tak vím, kolik práce s tím je. Ze začátku jsem byla spíše skeptická, ale říkala jsem si, že to zkusím. Konečně mi nezvoní telefon od nájemníků, kteří pořád něco potřebují a každý měsíc obdržím nájemné včas. Jako matka na mateřské toto velmi oceňuji.

Linda N.

Majitelka bytu

Se službami jsem spokojen, i když spolupracujeme jen krátce. Peníze za nájem chodí včas. Díky tomu, jelikož nejsem z Prahy, mi skončily starosti okolo pronájmu. Mají moji důvěru a svěřuji jim další svůj byt. Doporučuji všem, kdo se nechtějí dál zabývat hledáním vhodných nájemníků a chtějí si užívat volného času jiným způsobem, než mít starosti s nájemníky.

Jaroslav K.

Majitel bytu

S jednatelem firmy, panem Michalem Rambouskem, spolupracuji již nějaký čas a oceňuji jeho pro-klientský přístup. Snaží se aktivně řešit Vaše problémy a dovede ušetřit spoustu času. Doporučuji.

Tomáš K.

Majitel bytu

Vřele doporučuji. Nejedná se o realitku, ale o firmu, která se vám snaží opravdu pomoci za super cenu. O mě se staral pan Čaněk. Super jednání, sympatický a vstřícný chlapík který opravdu pomáhal s výběrem, angažoval se, zkoušel vymýšlet různé varianty a možnosti podle našich financí a požadavků. Ještě jednou mockrát děkuji.

Ondřej P.

Podnájemník

Jednání firmy Tvůj správce hodnotíme s přítelem velice pozitivně. Při převzetí bytu jsme narazili na pár drobných opotřebení. Pan Čaněk vše zaznamenal do předávacího protokolu. Za pár dní se nám ozvali pánové z oddělení technické správy a nedostatky odstranili.

Alena M.

Podnájemnice

Vždy jsem byl jako nájemník moc spokojený. Můžu zavolat kdykoliv potřebuji a vždy se nějak domluvíme ať už se jednalo o samotný pronájem, nebo závadu v bytě.

Petr Š.

Podnájemník

Má rodina vlastní několik bytů v Praze, a proto jsme vyhledali pomoc od firmy Tvujspravce s.r.o. S jejich službami jsme nadmíru spokojeni. 10/10

Josef P.

Majitel bytu

Chcete získat nabídku přesně na míru?

Kontaktujte nás na níže uvedených číslech nebo nám
pošlete na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět.

Stav nemovitosti*
 • Novostavba
 • Velmi dobrý
 • Dobrý
 • Před rekonstrukcí
Vybavení*
 • Vybavený
 • Částečně
 • Nevybavený

* Povinné údaje

Odeslat

Jsme připraveni se vám věnovat, kontaktujte nás:

NEZÁVAZNĚ POPTAT