Postaráme se o váš byt

Pronajmeme ho a můžeme vám garantovat nájem každý měsíc.

Jak to funguje?

01

Prohlídneme byt

Abychom mohli váš byt správně nacenit a nabídnout vám co nejlepší podmínky, potřebujeme byt vidět. V rámci prohlídky vám také detailně představíme naše služby a zodpovíme všechny dotazy, které byste na nás mohli mít.

Projít nejčastější otázky a odpovědi

Spočítáme nájemné

Pomůžeme vybrat tu nejlepší službu, která vám bude nejlépe vyhovovat při pronájmu bytu. Nejčastěji využívanou službou je garance nájmu a služeb, po celou dobu, kdy je byt obsazený, a to i když podnájemník neplatí nebo platí pozdě. Další z možností je 100% garance placení nájmu a služeb – každý měsíc, bez ohledu na to, zda je byt obsazený nebo prázdný.

02
03

Připravíme byt k pronájmu

Malování, drobné opravy nebo úklid. Nemáte na to čas? Nevadí. To vše vám pomůžeme realizovat v maximální kvalitě, abychom byt mohli pronajmout za co možná nejvyšší cenu. Pokud je to potřeba, provedeme i kompletní renovace.

Pečlivě byt pronajmeme

Klíčový je výběr podnájemníka (bez exekucí, se stabilními příjmy a dobrými referencemi). Pak se postaráme o veškerou administrativu – smlouvy, převody energií, správné pojištění vybavení bytu, protokol předání bytu vč. podrobné fotodokumentace apod. Náš tým myslí na vše.

04
05

Staráme se o váš byt

Naše práce není jenom hledání podnájemníků, ale také pravidelná kontrola a průběžné opravy vašeho bytu. Jde nám o to, aby byt byl v co nejlepší kondici a mohli jsme ho vždy pronajímat za co nejvyšší možnou cenu. Svůj byt máte pod kontrolou i vy díky pravidelným reportům z prohlídek bytu.

Vždy platíme včas a v plné výši

V závislosti na vámi vybrané službě vám garantujeme nájemné a služby – chráníme vás před neplatiči nebo dokonce i před ztrátami, kdy je potřeba do bytu najít nového podnájemníka a byt je tak chvíli prázdný. A 700 majitelů v Praze, Brně, Hradci Králové i Pardubicích vám mohou potvrdit, že platíme vždy včas a přesně, jak jsme se dohodli.

06

Chceme, aby pronajímání bytů bylo co nejjednodušší. Jak to děláme?

 • Garantovaný nájem
 • Převzetí zodpovědnosti
 • Rostoucí příjmy
 • Spolehlivý podnájemník
 • Dlouhodobý podnájem
 • Pravidelné reporty

Stovky majitelů bytů jsou již s
námi spokojeni

Dříve jsem byt pronajímal sám a po 5-ti letech soudů s bývalou nájemnicí po ni stále zůstává ( de facto narůstá) dluh řádově 1,5 mil. Kč, takže jsem pečlivě vybíral společnost, která převezme odpovědnost za případné podobné problémy. Se službami společnosti Tvůj Správce jsem po 1. roce velmi spokojen a mohu ji doporučit.

J. Uhlíř

Majitel bytu

Jsem velmi spokojena se servisem společnosti Tvůj Správce. Již několik let služeb využívám a vřele doporučuji dalším lidem.

Jana G.

Majitelka bytu

Za mě maximální spokojenost. Vždy se dovoláte někomu, kdo Vám pomůže (žádný AI automat). Kvalitní služby bez starostí na úrovni.

Pavel

Majitel bytu

Díky panu Steinvaldovi jsem spokojená, rychlá komunikace, seriózní jednání, při jakémkoliv problému s bytem hned reagoval a vše dál hned do pořádku. Doporučuji!

Michaela K.

Podnájemnice

Se službami jsem spokojen, i když spolupracujeme jen krátce. Peníze za nájem chodí včas. Díky tomu, jelikož nejsem z Prahy, mi skončily starosti okolo pronájmu. Mají moji důvěru a svěřuji jim další svůj byt. Doporučuji všem, kdo se nechtějí dál zabývat hledáním vhodných nájemníků a chtějí si užívat volného času jiným způsobem, než mít starosti s nájemníky.

Jaroslav K.

Majitel bytu

Naprosto profesionální přístup, okamžitá komunikace - milé jednání, dokonalé služby.....obrovská spokojenost...lidé na svém místě.

Pavla P.

Majitelka bytu

Velmi dobrá spolupráce, cením si bezproblémové komunikace i podmínek, za jakých pronájem funguje.

Alena B.

Majitelka bytu

Vždy jsem byl jako nájemník moc spokojený. Můžu zavolat kdykoliv potřebuji a vždy se nějak domluvíme ať už se jednalo o samotný pronájem, nebo závadu v bytě.

Petr Š.

Podnájemník

Má rodina vlastní několik bytů v Praze, a proto jsme vyhledali pomoc od firmy Tvujspravce s.r.o. S jejich službami jsme nadmíru spokojeni. 10/10

Josef P.

Majitel bytu

Chcete získat nabídku přesně na míru?

Kontaktujte nás na níže uvedených číslech nebo nám
pošlete na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět.

Stav nemovitosti*
 • Novostavba
 • Velmi dobrý
 • Dobrý
 • Před rekonstrukcí
Vybavení*
 • Vybavený
 • Částečně
 • Nevybavený

* Povinné údaje

Odeslat

Jsme připraveni se vám věnovat, kontaktujte nás:

NEZÁVAZNĚ POPTAT