Ceníte si svého času? Nebaví Vás starat se o váš byt a nájemníky?

Od teď to dělat nemusíte!

Tvuj správce je tu od toho, aby všechny starosti řešil za vás.

Chci vědět více

Pronajměte nám byt na 2 roky
a získejte o 4 % více než standardní cestou*

*hledání podnájemníků, starost o byt, peníze ušlé ze změny podnájemníků nebo neplatičů

Chci vědět více

S námi získáte
100% garanci nájmu!

Za 15% provizi získáte nejenom bezstarostný pronájem nemovitosti, ale hlavně
pravidelný a nepřerušený měsíční nájem.

Chci vědět více

Jak to funguje?

01

Prohlídneme byt

Abychom mohli váš byt správně nacenit a nabídnout vám co nejlepší podmínky, potřebujeme byt vidět. V rámci prohlídky vám také detailně představíme naše služby a zodpovíme všechny dotazy, které byste na nás mohli mít.

Projít nejčastější otázky a odpovědi

Spočítáme nájemné

Na nájemné se díváme dvěma pohledy. Základ tvoří měsíční nájemné, které vám garantujeme po celou dobu naší spolupráce. Druhý pohled je propočet celkového užitku, který získáte za dva nebo za tři roky. Vše si můžete spočítat v naší kalkulačce.

02
03

Připravíme byt k pronájmu

Malování, drobné opravy nebo úklid. Nemáte na to čas? Nevadí. To vše vám pomůžeme realizovat v maximální kvalitě, abychom byt mohli pronajmout za co možná nejvyšší cenu. Pokud je to potřeba, provedeme i kompletní renovace.

Pečlivě byt pronajmeme

Klíčový je výběr podnájemníka (bez exekucí, se stabilními příjmy a dobrými referencemi). Pak se postaráme o veškerou administrativu – smlouvy, převody energií, správné pojištění vybavení bytu, protokol předání bytu vč. podrobné fotodokumentace apod. Náš tým myslí na vše.

04
05

Staráme se o váš byt

Naše práce není jenom hledání podnájemníků, ale také pravidelná kontrola a průběžné opravy vašeho bytu. Jde nám o to, aby byt byl v co nejlepší kondici a mohli jsme ho vždy pronajímat za co nejvyšší možnou cenu. Svůj byt máte pod kontrolou i vy díky pravidelným reportům z prohlídek bytu.

Vždy platíme včas a v plné výši

Garantujeme vám 100% jistotu placení nájmu. Vždy – i když bude byt nějakou chvíli neobsazený nebo podnájemník přestane platit. Neplatiči nebo neobsazený byt – to jsou totiž naše starosti. 700 majitelů bytů v Praze i v Brně vědí, že my platíme vždy včas a za všech okolností.

06

Chceme, aby pronajímání bytů bylo co nejjednodušší. Jak to děláme?

 • Garantovaný nájem
 • Převzetí zodpovědnosti
 • Rostoucí příjmy
 • Spolehlivý podnájemník
 • Dlouhodobý podnájem
 • Pravidelné reporty

Stovky majitelů bytů jsou již s námi spokojeni

Z mého pohledu , jako majitele pronajímané nemovitosti, absolutně profesionální a rychlý a excelentní servis, bezproblémoví nájemníci, včasné platby, výborná spolupráce. Doporučuji.

Karel H.

Majitel bytu

S firmou Tvůj Správce jsme byli velmi spokojeni. Solidní jednání, férová cena, proklientský přístup. Technik pan Wirth se o vše postaral od A do Z, je spolehlivý, drží slovo a nic nebyl problém. Po skončení pronájmu byl byt vrácen v perfektním stavu. Další pronájem budeme po těchto zkušenostech jednoznačně řešit s firmou Tvůj Správce.

Lukáš M.

Majitel bytu

Chci se s Vámi podělit o svoji zkušenost se službou garance nájmu od společnosti TvujSpravce. Sama mám 3letou zkušenost s pronajímáním bytů a tak vím, kolik práce s tím je. Ze začátku jsem byla spíše skeptická, ale říkala jsem si, že to zkusím. Konečně mi nezvoní telefon od nájemníků, kteří pořád něco potřebují a každý měsíc obdržím nájemné včas. Jako matka na mateřské toto velmi oceňuji.

Linda N.

Majitelka bytu

Se službami jsem spokojen, i když spolupracujeme jen krátce. Peníze za nájem chodí včas. Díky tomu, jelikož nejsem z Prahy, mi skončily starosti okolo pronájmu. Mají moji důvěru a svěřuji jim další svůj byt. Doporučuji všem, kdo se nechtějí dál zabývat hledáním vhodných nájemníků a chtějí si užívat volného času jiným způsobem, než mít starosti s nájemníky.

Jaroslav K.

Majitel bytu

S jednatelem firmy, panem Michalem Rambouskem, spolupracuji již nějaký čas a oceňuji jeho pro-klientský přístup. Snaží se aktivně řešit Vaše problémy a dovede ušetřit spoustu času. Doporučuji.

Tomáš K.

Majitel bytu

Vřele doporučuji. Nejedná se o realitku, ale o firmu, která se vám snaží opravdu pomoci za super cenu. O mě se staral pan Čaněk. Super jednání, sympatický a vstřícný chlapík který opravdu pomáhal s výběrem, angažoval se, zkoušel vymýšlet různé varianty a možnosti podle našich financí a požadavků. Ještě jednou mockrát děkuji.

Ondřej P.

Podnájemník

Jednání firmy Tvůj správce hodnotíme s přítelem velice pozitivně. Při převzetí bytu jsme narazili na pár drobných opotřebení. Pan Čaněk vše zaznamenal do předávacího protokolu. Za pár dní se nám ozvali pánové z oddělení technické správy a nedostatky odstranili.

Alena M.

Podnájemnice

Vždy jsem byl jako nájemník moc spokojený. Můžu zavolat kdykoliv potřebuji a vždy se nějak domluvíme ať už se jednalo o samotný pronájem, nebo závadu v bytě.

Petr Š.

Podnájemník

Má rodina vlastní několik bytů v Praze, a proto jsme vyhledali pomoc od firmy Tvujspravce s.r.o. S jejich službami jsme nadmíru spokojeni. 10/10

Josef P.

Majitel bytu

Chcete získat nabídku přesně na míru?

Kontaktujte nás na níže uvedených číslech nebo nám pošlete na sebe kontakt a my se vám ozveme zpět.

Stav nemovitosti*
 • Novostavba
 • Velmi dobrý
 • Dobrý
 • Před rekonstrukcí
Vybavení*
 • Vybavený
 • Částečně
 • Nevybavený

* Povinné údaje

Odeslat

Jsme připraveni se vám věnovat, kontaktujte nás:

NEZÁVAZNĚ POPTAT