Často kladené otázky

Stále si nejste jistí?

Podívejte se na nejčastěji kladené otázky.

TvůjSprávce - Nejčastějí kladené otázky

13. nájem je množstevně omezená akce, kdy prvním 100 novým klientům pošleme 13 nájmů za prvních 12 měsíců. 1 nájem navíc dostáváte jako dárek od nás, společnosti Tvůj správce. Nemá to tak jakýkoliv vliv na výši či frekvenci Vašeho garantovaného nájemného, ani na nájemné, které platí podnájemníci. Jednoduše si ceníme důvěry, kterou do nás vkládáte a chceme Vás za to odměnit.

Rozhodně ne. Zaměřujeme se na dlouhodobé pronájmy, abychom byli schopni  nabízet výhodné podmínky a ekonomickou stabilitu. Tímto způsobem máme větší přehled o bytu, jehož stav Vám pravidelně dokládáme prostřednictvím fotodokumentace. Všichni nájemníci s námi podepisují minimálně roční smlouvu. Navíc odpadají starosti s rychlým poničením bytu a stížnostmi sousedů na hlučné turisty.

Jelikož se stáváme nájemníky ve Vašem bytě, tak s Vámi uzavřeme standardní nájemní smlouvu. Výhodou je, že my Vám garantujeme nájemné, i když nám podnájemník neplatí, či je byt zrovna neobsazený. Jsme prostě ten  nejspolehlivější a nejsoběstačnější nájemník, jakého můžete mít.

Běžně s našimi klienty uzavíráme smlouvu na 2-5 let. Pokud si ale přejete smlouvu na kratší dobu, není problém se domluvit. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Pronajímáte byt atypických rozměrů, ve špatné lokalitě, v družstevním vlastnictví či vlastníte rodinný dům? Pro nás není žádná výzva překážkou. Napište nám a uvidíte, že pronajmeme i Vaši nemovitost.

Narozdíl od realitní kanceláře Vám nehledáme nájemníky, ale sami se jimi stáváme. Díky tomu jsme schopni z Vás sejmout veškerá rizika související s pronájmem a převzít je na sebe. Zároveň Vám garantujeme pravidelné nájemné za jakýchkoliv okolností, např. při neobsazenosti bytu a tím se odlišujeme od správních agentur, kde toto není zvykem.

Díky našim dlouholetým zkušenostem ve světě realit jsme schopni Vám v této problematice poradit. A co víc, ve většině případech uděláme vše za Vás. Poradíme Vám s výběrem vhodné nemovitosti, zajištěním potřebného kapitálu, jak se pojistit a připravit na případná rizika. Samozřejmě zajistíme hladký průběh celého procesu.

Díky několikaletým zkušenostem víme, že vybrat toho správného nájemníka je to nejdůležitější. Své podnájemníky si pečlivě prověřujeme v registrech dlužníků a na případné exekuce, ověřujeme jejich bonitu a zároveň respektujeme Vaše požadavky. Naším cílem jsou slušní platící nájemníci a Vaše spokojenost.

Jsme fér a zároveň si vážíme Vašeho času, a proto se při zvýšení nájemného automaticky zvyšují i Vaše zisky a to bez nutnosti měnit a podepisovat novou smlouvu. S vyšším nájemným vyděláváme více i my, a proto bedlivě sledujeme vývoj na trhu a přizpůsobujeme tomu výši nájemného, aby se Vaše investice opravdu zúročila.

Na základě přesně daných smluvních podmínek jsme povinni Vám vždy vyplatit smluvenou částku. U většiny správců nájmu nedostanete zaplaceno, pokud není byt obsazený nebo uhrazený nájem. S námi je jedno, zda jsou v bytě nájemníci či nikoliv. Své peníze dostanete vždy v daný den na účet.

Momentálně se soustředíme na Prahu a její blízké okolí. Je možně, že se s Vámi v blízké budoucnosti uvidíme i v jiných městech. Sledujte naše webové stránky či facebookový profil a budete mezi prvními, kdo se to dozví.

Jako snad každá firma si za své služby bereme provizi, která je ale v našem případě bezkonkurenčně nízko, a pohybuje se kolem 10% z ujednaného nájemného. Co je podle nás důležité, je fakt, že Vy nakonec stejně ušetříte. Veškerá rizika v podobě neplatících nájemníků, kteří se odmítají vystěhovat, neobsazení bytu či jeho poničení, přebíráme na sebe. Vy už navíc neztrácíte čas spojený s pronajímáním bytu a užíváte si pronájem bez starostí.

Ano. Součástí našeho servisu je mimo jiné i ručení za stav bytu. Těmto situacím se snažíme předejít výběrem správného nájemníka, ale pokud i tak dojde v bytě k nějakému poškození, vše uvedeme do původního stavu. Za to Vám ručíme!

Sjednání pojištění je u nás pravidlem. Za nájemníky ho sjednáváme my, abychom měli opravdu jistotu, a všichni jsme mohli klidně spát. S námi je Váš byt v bezpečí.

Napadá Vás otázka, která zde není uvedena?
Kontaktujte nás!

E-mail

obchod@tvujspravce.cz

Telefon

778 091 881

GET STARTED

0$
Děkujeme, budeme Vás brzy kontaktovat

Summary

Popis Informace Množství Cena
Sleva:
Celkově:

Nacenit pronájem

Chcete spolehlivého nájemníka?