Ceníte si svého času?
Nebaví vás starat se o váš byt a nájemníky?

Tvůj Správce je tu od toho, aby všechny starosti řešil za vás.

Nejčastější dotazy

Děláme vše pro to, aby pronájem bytů byl jednoduchý a bez starostí. Jak u nás funguje

správa bytů nebo garantovaný nájem? Níže se dozvíte víc.

Budete pronajímat můj byt i přes Airbnb, booking.com a podobné portály?

Rozhodně ne. Zaměřujeme se na dlouhodobé pronájmy, abychom byli schopni  nabízet výhodné podmínky a ekonomickou stabilitu. Tímto způsobem máme větší přehled o bytu, jehož stav Vám pravidelně dokládáme prostřednictvím fotodokumentace. Všichni nájemníci s námi podepisují minimálně roční smlouvu. Navíc odpadají starosti s rychlým poničením bytu a stížnostmi sousedů na hlučné turisty.

Jaký typ smlouvy se mnou uzavřete?

Jelikož se stáváme nájemníky ve Vašem bytě, tak s Vámi uzavřeme standardní nájemní smlouvu. Výhodou je, že my Vám garantujeme nájemné, i když nám podnájemník neplatí, či je byt zrovna neobsazený. Jsme prostě ten  nejspolehlivější a nejsoběstačnější nájemník, jakého můžete mít.

Na jak dlouho se smlouva uzavírá?

Běžně s našimi klienty uzavíráme smlouvu na 2-5 let. Pokud si ale přejete smlouvu na kratší dobu, není problém se domluvit. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Pomůžete mi i s jinými záležitostmi souvisejícími s mojí nemovitostí?

Ano. Můžeme Vám poradit či zprostředkovat prodej nemovitosti, refinancování hypotéky, pojištění nemovitosti a i s jinými záležitostmi. Jsme profesionálové na nemovitosti a zároveň spolupracujeme s celou řadu partnerů, kteří poskytují opravdu kvalitní služby.

Opravdu dokážete pronajmout jakoukoliv nemovitost?

Pronajímáte byt atypických rozměrů, ve špatné lokalitě, v družstevním vlastnictví či vlastníte rodinný dům? Pro nás není žádná výzva překážkou. Napište nám a uvidíte, že pronajmeme i Vaši nemovitost.

V čem se lišíte od realitních kanceláří a správních agentur?

Narozdíl od realitní kanceláře Vám nehledáme nájemníky, ale sami se jimi stáváme. Díky tomu jsme schopni z Vás sejmout veškerá rizika související s pronájmem a převzít je na sebe. Zároveň Vám garantujeme pravidelné nájemné za jakýchkoliv okolností, např. při neobsazenosti bytu a tím se odlišujeme od správních agentur, kde toto není zvykem.

Pomůžete mi také s investicí do nemovitosti?

Díky našim dlouholetým zkušenostem ve světě realit jsme schopni Vám v této problematice poradit. A co víc, ve většině případech uděláme vše za Vás. Poradíme Vám s výběrem vhodné nemovitosti, zajištěním potřebného kapitálu, jak se pojistit a připravit na případná rizika. Samozřejmě zajistíme hladký průběh celého procesu.

Jak se vyvarujete problémovým nájemníkům? Jak poznáte vhodného nájemníka?

Díky několikaletým zkušenostem víme, že vybrat toho správného nájemníka je to nejdůležitější. Své podnájemníky si pečlivě prověřujeme v registrech dlužníků a na případné exekuce, ověřujeme jejich bonitu a zároveň respektujeme Vaše požadavky. Naším cílem jsou slušní platící nájemníci a Vaše spokojenost.

Dostávám pouze dohodnutou částku, i když se nájemné na byt zvýší?

Jsme fér a zároveň si vážíme Vašeho času, a proto se při zvýšení nájemného automaticky zvyšují i Vaše zisky a to bez nutnosti měnit a podepisovat novou smlouvu. S vyšším nájemným vyděláváme více i my, a proto bedlivě sledujeme vývoj na trhu a přizpůsobujeme tomu výši nájemného, aby se Vaše investice opravdu zúročila.

Garantujete mi nájemné, i když podnájemník neplatí?

Pokud si vyberete jednu z našich služeb JISTOTA nebo MAXIMÁLNÍ GARANCE, tak vám 100% garantuje nájemné i v případě, kdy podnájemník neplatí. S námi je jedno, zda podnájemník hradí pozdě nebo vůbec. Své peníze dostanete od nás vždy v daný den na účet.

Pronajmete si ode mě nemovitost i mimo Prahu?

Ano, momentálně se soustředíme na Prahu a její blízké okolí, Brno a blízké okolí, Pardubice a Hradec Králové. Sledujte naše webové stránky či facebookový profil a budete mezi prvními, kdo se to dozví.

Ručíte mi za stav bytu při jeho vrácení?

Ano. Součástí našeho servisu je mimo jiné i ručení za stav bytu. Těmto situacím se snažíme předejít výběrem správného nájemníka, ale pokud i tak dojde v bytě k nějakému poškození, vše uvedeme do původního stavu. Za to Vám ručíme!

Sjednáváte pojištění na můj byt? Jak to děláte s pojištěním bytu?

Sjednání pojištění je u nás pravidlem. Za nájemníky sjednáváme pojištění domácnosti a odpovědnosti, abychom měli opravdu jistotu, a všichni jsme mohli klidně spát. S námi je Váš byt v bezpečí.

Jste podnájemník a rádi byste znal/a ceny služeb naší technické podpory ?

Zde na tomto odkazu se můžete podívat na náš ceník služeb.

Jsme připraveni se vám věnovat, kontaktujte nás:

NEZÁVAZNĚ POPTAT