Často kladené otázky

Stále si nejste jistí?

Podívejte se na nejčastěji kladené otázky.

TvůjSprávce - Nejčastějí kladené otázky

Rozhodně ne. Zaměřujeme se na dlouhodobé pronájmy, abychom byli schopni  nabízet výhodné podmínky a ekonomickou stabilitu. Tímto způsobem máme větší přehled o bytu, jehož stav Vám pravidelně dokládáme prostřednictvím fotodokumentace. Všichni nájemníci s námi podepisují minimálně roční smlouvu. Navíc odpadají starosti s rychlým poničením bytu a stížnostmi sousedů na hlučné turisty.

Jelikož se stáváme nájemníky ve Vašem bytě, tak s Vámi uzavřeme standardní nájemní smlouvu. Výhodou je, že my Vám garantujeme nájemné, i když nám podnájemník neplatí, či je byt zrovna neobsazený. Jsme prostě ten  nejspolehlivější a nejsoběstačnější nájemník, jakého můžete mít.

Běžně s našimi klienty uzavíráme smlouvu na 2-5 let. Pokud si ale přejete smlouvu na kratší dobu, není problém se domluvit. Vaše spokojenost je pro nás prioritou.

Ano. Můžeme Vám poradit či zprostředkovat prodej nemovitosti, refinancování hypotéky, pojištění nemovitosti a i s jinými záležitostmi. Jsme profesionálové na nemovitosti a zároveň spolupracujeme s celou řadu partnerů, kteří poskytují opravdu kvalitní služby.

Pronajímáte byt atypických rozměrů, ve špatné lokalitě, v družstevním vlastnictví či vlastníte rodinný dům? Pro nás není žádná výzva překážkou. Napište nám a uvidíte, že pronajmeme i Vaši nemovitost.

Narozdíl od realitní kanceláře Vám nehledáme nájemníky, ale sami se jimi stáváme. Díky tomu jsme schopni z Vás sejmout veškerá rizika související s pronájmem a převzít je na sebe. Zároveň Vám garantujeme pravidelné nájemné za jakýchkoliv okolností, např. při neobsazenosti bytu a tím se odlišujeme od správních agentur, kde toto není zvykem.

Díky našim dlouholetým zkušenostem ve světě realit jsme schopni Vám v této problematice poradit. A co víc, ve většině případech uděláme vše za Vás. Poradíme Vám s výběrem vhodné nemovitosti, zajištěním potřebného kapitálu, jak se pojistit a připravit na případná rizika. Samozřejmě zajistíme hladký průběh celého procesu.

Díky několikaletým zkušenostem víme, že vybrat toho správného nájemníka je to nejdůležitější. Své podnájemníky si pečlivě prověřujeme v registrech dlužníků a na případné exekuce, ověřujeme jejich bonitu a zároveň respektujeme Vaše požadavky. Naším cílem jsou slušní platící nájemníci a Vaše spokojenost.

Jsme fér a zároveň si vážíme Vašeho času, a proto se při zvýšení nájemného automaticky zvyšují i Vaše zisky a to bez nutnosti měnit a podepisovat novou smlouvu. S vyšším nájemným vyděláváme více i my, a proto bedlivě sledujeme vývoj na trhu a přizpůsobujeme tomu výši nájemného, aby se Vaše investice opravdu zúročila.

Na základě přesně daných smluvních podmínek jsme povinni Vám vždy vyplatit smluvenou částku. U většiny správců nájmu nedostanete zaplaceno, pokud není byt obsazený nebo uhrazený nájem. S námi je jedno, zda jsou v bytě nájemníci či nikoliv. Své peníze dostanete vždy v daný den na účet.

Momentálně se soustředíme na Prahu a její blízké okolí. Je možné, že se s Vámi v blízké budoucnosti uvidíme i v jiných městech. Sledujte naše webové stránky či facebookový profil a budete mezi prvními, kdo se to dozví.

Výše naší provize za 100 % garanci nájemného je bezkonkurenčně nízko a to ve výši 15 % z ujednaného nájemného. Co je podle nás důležité, je fakt, že Vy nakonec stejně ušetříte. Veškerá rizika v podobě neplatících nájemníků, kteří se odmítají vystěhovat, neobsazení bytu či jeho poničení, přebíráme na sebe. Vy už navíc neztrácíte čas spojený s pronajímáním bytu a užíváte si pronájem bez starostí.

Ano. Součástí našeho servisu je mimo jiné i ručení za stav bytu. Těmto situacím se snažíme předejít výběrem správného nájemníka, ale pokud i tak dojde v bytě k nějakému poškození, vše uvedeme do původního stavu. Za to Vám ručíme!

Sjednání pojištění je u nás pravidlem. Za nájemníky sjednáváme pojištění domácnosti a odpovědnosti, abychom měli opravdu jistotu, a všichni jsme mohli klidně spát. S námi je Váš byt v bezpečí.

Napadá Vás otázka, která zde není uvedena?
Kontaktujte nás!

E-mail

obchod@tvujspravce.cz

Telefon

778 091 881

GET STARTED

0$
Děkujeme, budeme Vás brzy kontaktovat

Summary

Popis Informace Množství Cena
Sleva:
Celkově:

Nacenit pronájem

Chcete spolehlivého nájemníka?