11 ledna, 2022

Rok 2021 bez starostí: Tvůj Správce vyrostl

Rosteme. Zlepšujeme se. Noví partneři, nové trhy, nové příležitosti. A nová správcovská adresa. Rok 2021 byl pro Tvůj Správce v mnohém přelomový. Překonali jsme úskalí dalšího pandemického roku. Pořád zůstáváme věrní našemu mottu: Pronájem bez starostí. 

Vyčíslení loňského roku: tisíce hodin volného času a garantované nájemné 

Od roku 2017, kdy Tvůj Správce vznikl, jsme se pro vás starali o více než 1.500 nemovitostí. V loňském roce jsme měli v portfoliu více než 500 bytových jednotek. Na garantovaném nájemném jsme vyplatili 70 mil. Kč. Přinesli jsme vám loni 30 000 hodin volného času – to je skoro 3,5 roku pronájmu bez starostí! 

 

Bezpečně jsme zdolali další pandemický rok 

Nebudeme zastírat, že uplynulý rok byl obtížný. Pokračující pandemická opatření ztěžovala provoz kanceláře i provádění údržby a oprav. Tvůj Správce však všechno zvládl se ctí. Přes všechna omezení jsme poskytovali kvalitní služby. Dbali jsme přitom na zdraví a bezpečí klientů i svých zaměstnanců. Dělali jsme prostě všechno pro to, abyste měli stále pronájem bez starostí. 

 

Ustáli jsme vývoj na realitním trhu

Minulý rok byl také rokem dynamického vývoje na realitním trhu. Zatímco ceny nemovitostí stále rostly, nájmy zaznamenaly pokles. Vývoj se však zvrátil v druhé polovině roku spolu s uvolněním pandemických opatření a návratem studentů do škol. Přesto si troufáme tvrdit, že jsme ve firmě Tvůj Správce vývoj na trhu nemovitostí ustáli se ctí. Udržovali jsme stabilní portfolio nemovitostí, zlepšovali své služby a uzavírali nové spolupráce. 

 

Rosteme: vstoupili jsme do nové realitní skupiny

Největší krok loňského roku. Vstup do velké realitní skupiny European Housing Services (EHS), kterou založil investor Marek Rosenbaum. Již nyní společně dosahujeme výborných výsledků: prodej nemovitostí v hodnotě 1,2 miliardy eur, renovace nemovitostí za 40 milionů euro, 230 000 klientů ročně, 50.000 pronajatých nemovitostí již v roce 2020. V příštím roce by měl obrat skupiny dosáhnout více než miliardy korun.

 

Společně k novému realitnímu trhu 

Spolu s portálem Bezrealitky, realitní kanceláří Maxima Reality, Českým nemovitostním trustem nebo společností vytvářející originální bytový design Room Story chceme přeměnit realitní trh v ČR a do budoucna i v Evropě. 

Prioritou je pro nás dostupné bydlení v dobré kvalitě. Potenciál vidíme v nevyužitých nemovitostech, které budeme rekonstruovat a vracet zpět. Česká republika má totiž jeden z nejvyšších podílů nevyužitých nemovitostí na světě. Rekonstrukce má proto pro nás větší smysl než investice do developerských projektů. 

 

Nabízíme větší portfolio služeb: díky EHS máme dobré zázemí 

Díky členství v European Housing Services vám můžeme nabídnout širší portfolio služeb a zázemí stabilní realitní skupiny. Vytvořili jsme produkt garantovaný nájem, který nabízíme na portálu Bezrealitky. Zdokonalování našich služeb je pro nás prioritou. Zakládáme si na tom, že poskytujeme skutečný pronájem bez starostí pro pronajímatele i nájemníky. Můžete se na nás spolehnout v jakoukoli denní i noční hodinu a vašim přáním vycházíme maximálně vstříc.  

 

Vyrážíme i mimo Prahu! 

Minulý rok jsme intenzivně plánovali, jak naše služby nabídnout i v dalších částech republiky. Již nyní nabízíme garanci nájmu i ve Středočeském kraji a postupně plánujeme pronájem bez starostí ve všech regionech ČR (a poté i v Evropě!). 

 

Přestěhovali jsme se! Správce je teď na dobré adrese

Najdete nás v moderních kancelářích v Karlíně, v budově Amazon Court v River City, jen pár kroků od zastávky Karlínské náměstí. Nebojte se přijet autem, v budově je podzemní parkovací garáž. 

Pokud vás návštěva originální kancelářské budovy s atriem ve stylu Amazonie neláká, můžete se s námi kdykoli spojit online, telefonicky nebo nově prostřednictvím chatbotu. Pro naše klienty jsme ve střehu kdykoli. 

 

Tvoříme pro vás zajímavý obsah: Tvůj Správce on-line

Chcete o nás vědět víc? Novinky na realitním trhu, praktické rady k nájemní smlouvě i tipy na údržbu bytu najdete dvakrát měsíčně na našem blogu, a také v pravidelném newsletteru. Pokud zrovna hledáte pronájem, zveme vás na náš YouTube kanál, kde najdete videoprohlídky nabízených nemovitostí. 

 

Cíle pro tento rok: V roce plném dvojek chceme být jednička

Příští rok bude plný dvojek. My ale chceme být jednička na trhu správy nemovitostí. Za růst, úspěchy i zlepšování našich služeb však vděčíme především Vám – spokojeným zákazníkům. 

Děkujeme vám, že nám zachováváte přízeň, inspirujete nás k novým a lepším službám a zůstáváte nám věrní! 

NEZÁVAZNĚ POPTAT